Veido pilingas

Veido pilingas

Epidermyje nuolat vyksta nenutrūkstamas ragėjančių ir mirštančių epidermio ląstelių pasikeitimas naujomis jaunomis ląstelėmis. Veido odai senstant atsinaujinimo greitis lėtėja. Jeigu jaunos odos epidermio pažeidimai atsistato per 3 savaites, tai moterims, po menopauzės – pažeidimai atsistato tik per 5 savaites. Odai senstant, mažėja keramidų kiekis, ir pasikeičia išskiriamų riebalų kokybė, o tai skatina odos išsausėjimą ir epidermio dehidrataciją, oda prasčiau įsisavina maistingąsias medžiagas. Be to, sutrinka odos epidermio savybė „gauti“ vandenį iš gilesnių odos sluoksnių, dėl to oda sausėja, pleiskanoja, jai pritrūksta drėgmės. Kolageno ir elastino skaidulų irimą pagreitina odos dehidratacija. Kraujotakos sutrikimai taip pat sąlygoja dermos ir epidermio suplonėjimą.

Šioje situacijoje nenuginčijamą naudą suteikia deimantinė mikrodermabrazija arba cheminis odos pilingas veidui.

Veido pilingas gali būti atliekamas kaip viena- atskira veido valymo procedūra, tačiau geresnių rezultatų sulauksite atlikus 2-4 procedūrų kursą. Ypatingai efektyvus veido pilingas derinime kartu su elektro-mezoterapija, kurios metu oda tiesiogiai gali būti prisotinama drėgme (hialurono rūgštimi), trūkstamais vitaminais, mikroelementais bei reikalingomis maisto medžiagomis.

Veido pilingas Kaune atliekame klinikoje „In Medica“, Savanorių pr. 169.

Veido pilingo procedūra trunka – 30- 60 min.
Gali prireikti nuo 2 iki 5 procedūrų.
Rekomenduojama procedūra kartoti nuo 1 iki 2 kartų per mėnesį

Dėl veido pilingo procedūrų susiekti galite telefonu 8-615 66 66 0, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba internetu užpildydami formą.

Registruotis internetu

 

VeidoProcedūrosKaune

Savanorių pr. 169, Kaunas

Tel.: 8615 66660

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.