Veido odos drėkinimas

Veido odos drėkinimas

Veido odos drėkinimas - svarbiausias gražios odos receptas. Nors odos tipo mes pakeisti negalime, tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip atrodys oda – suglebusi, sausa ir raukšlėta ar lygi, skaisti ir jaunatviška. Odos drėkinimui amžiaus ribų nėra. Kartais žmogus jau nuo pat gimimo turi paveldėtą polinkį sausai odai, todėl labia svarbu ją drėkinti ir tai pradėti daryti kiek galima anksčiau ir dažniau. Senstant odoje silpsta riebalinių liaukų funkcija, oda netenka daugiau drėgmės , kolageno skaidulų, ji plonėja, raukšlėjasi, sausėja, todėl kasdieninis odos drėkinimas ypač svarbus ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Siekiant kiek galima ilgiau išlaikyti jaunatvišką odos išvaizdą patartina rinktis drėkinamuosius kremus su hialurono rūgštimi. Hialurono rūgštis – natūralus odoje esantis polimeras. Hialurono rūgštis pritraukia ir suriša vandenį (1 gramas hialurono rūgšties gali surišti 1000 ml vandens). Būtent užtenkamas vandens kiekis odoje užtikrina maitinančių medžiagų, hormonų ir medžiagų apykaitos produktų išnešiojimą po visus odos sluoksnius. Senstant hialurono rūgšties kiekis odoje palaipsniui mažėja, todėl oda praranda stangrumą, elastingumą, tampa sausesnė. Jei norite išsirinkti tinkamiausią drėkinamąją kosmetiką, atkreipkite dėmesį į tai, kad ji drėkintų odą kiek galima labiau. Patartina 24 valandas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad hialurono rūgšties kreme būtų pakankamai – fiziologinė norma. Tokiu būdu epidermyje sukuriami mikro rezervuarai ir taip užtikrinamas pastovus drėkinimas.

Kiekviena moteris svajoja kuo ilgiau išlikti jauna.

Veido odos drėkinimas yra galimas atliekant šias procedūras, bei naudojant atitinkamas kosmetines priemones:

  • Mezoterapija,
  • Biorevitalizacija,
  • Rūgštinis pilingas
  • Kosmetinės priemonės skirtos odos drėkinimui

Veido odos drėkinimas Kaune atliekame klinikoje „In Medica“, Savanorių pr. 169.

Dėl veido odos drėkinimo procedūrų susiekti galite telefonu 8-615 66 66 0, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba internetu užpildydami formą.

Registruotis internetu

 

VeidoProcedūrosKaune

Savanorių pr. 169, Kaunas

Tel.: 8615 66660

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.