“Aš nebijau pasenti, aš tik bijau atrodyti sena”
Shirley MacLain
e

Sąveikoje su aplinkos veiksniais svarbiausiu žmogaus organu tampa oda. Veido oda tampa jautresnė, neatspari neigiamam gyvenimo būdo ir aplinkos poveikiui organizmui senstant, todėl veido odos pokyčiai yra vieni labiausiai matomų senėjimo požymių.

Didžiausią žąlą gražiai veido odai daro daugelis veiksnių: žalingas gyvenimo būdas (rūkymas, alkoholis, nesveika mityba, tingus gyvenimo būdas ir kt. ); taip mūsų mėgiamos saulės spindulių bei soliariumų “vonios”; stresas, įtampa, nemigo naktys bei dar daugelis kitų…, o kur dar kasdieninis skysčių trūkumas ?! Ar galime atsisakyti viso to, kas žalinga?! Ar sugebame pakeisti šiuos neigiamus veiksnius teigiamais ?! Stengtis galima ir reikia, nes nuo to priklauso mūsų grožio ateitis...

Norėdami pasikonsultuoti dėl veido odos priežiūros galite susisiekdami su mumis telefonu 8-615 66 66 0, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba internetu užpildydami formą.

Senėjimo procesas prasideda apie dvidešimtuosius žmogaus metus. Tuo metu ima mažėti odoje esančio elastino ir kolageno kiekis, laipsniškai mažėja odos elastingumas ir stangrumas, sulėtėja organizmo ląstelių atsinaujinimo procesas, atsiranda mimikos raukšlės, oda tampa plonesnė, sumažėja poodinis riebalinis sluoksnis, įdumba skruostai, išryškėja akiduobės, rankų ir kaklo oda praranda elastingumą, oda tampa sausa.

Skaityti daugiau

Paakių oda skiriasi tuo, kad turi daug kapiliarų ir beveik jokio poodinio riebalinio sluoksnio, joje yra mažai riebalinių liaukų ir ji yra daug plonesnė nei oda kitose kūno vietose. Paakių oda nuolat patiria didelį mūsų veido išraiškų - šypsenos, juoko, raukymosi -sukeliamą krūvį. Dėl šių priežąsčių, nenuostabu, kad pirmieji senėjimo ženklai pirmiausia pasimato paakiuose. Jei norite atrodyti jaunai ir kad paakių oda nesentų greičiau nei likusi veido oda, skirtkite ypatingą dėmesį paakių odos priežiūrai.

Skaityti daugiau

“Moteris privalo mylėti save. Kad ir pripuolamai, tačiau itin egoistiškai”
                                                                                            A.Dūdienė

Senėjimo procesas prasideda apie dvidešimtuosius žmogaus metus. Tuo metu ima mažėti odoje esančio elastino ir kolageno kiekis, laipsniškai mažėja odos elastingumas ir stangrumas, sulėtėja organizmo ląstelių atsinaujinimo procesas, atsiranda mimikos raukšlės, oda tampa plonesnė, sumažėja poodinis riebalinis sluoksnis, įdumba skruostai, išryškėja akiduobės, rankų ir kaklo oda praranda elastingumą, oda tampa sausa. Visų šių procesų greitis priklauso nuo mūsų protėvių mums sukurto genų kraičio.

Skaityti daugiau

Veido odos drėkinimas - svarbiausias gražios odos receptas. Nors odos tipo mes pakeisti negalime, tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip atrodys oda – suglebusi, sausa ir raukšlėta ar lygi, skaisti ir jaunatviška. Odos drėkinimui amžiaus ribų nėra. Kartais žmogus jau nuo pat gimimo turi paveldėtą polinkį sausai odai, todėl labia svarbu ją drėkinti ir tai pradėti daryti kiek galima anksčiau ir dažniau. Senstant odoje silpsta riebalinių liaukų funkcija, oda netenka daugiau drėgmės , kolageno skaidulų, ji plonėja, raukšlėjasi, sausėja, todėl kasdieninis odos drėkinimas ypač svarbus ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Skaityti daugiau

Veido oda pirmuosius senėjimo požymius pradeda rodyti peržengus 25 metus, kai biologinis laikrodis ima tiksėti greičiau, o kūnas pajunta, kad jis neišvengiamai pavaldus gamtos dėsniams. Svarbiausia priežastis – medžiagų apykaitos lėtėjimas. Brandžios odos ląstelės atsinaujina gerokai rečiau nei jaunos. Dėl amžiaus nusilpus kraujagyslių, kuriomis iki odos ląstelių teka maistingosios medžiagos, tonusui, ląstelės prasčiau aprūpinamos deguonimi ir maisto medžiagomis. Dar vienas senėjimą skatinantis veiksnys - organizmo rūgštėjimas – laisvųjų radikalų susikaupimas organizme, bei odos tarpląsteliniame lygmenyje. Dėl to smarkiai pagreitėja odos senėjimo procesai. Jei, būdama šio amžiaus, odą pradėsite lepinti drėkinamosiomis procedūromis, ji ilgiau išliks jaunatviškai stangri bei švelni.

Skaityti daugiau

30-35m. - tai tas moters amžius, kuriame Jūsų investicija senėjimo prevencijai yra pati efektyviausia. Stresas, nuovargis, bemiegės naktys bei daugelis kitų neigiamą įtaką organizmui darančių gyvenimo būdo faktorių jau atsispindi mūsų veide. O ir aplinkos poveikis - UV spinduliai, soliariumai, užterštas oras, dažnas vandens trūkumas organizme - išryškina bei sustiprina jau pasirodžiusius odos defektus.

Skaityti daugiau

Veido oda nuo 45 metų
Šiame amžiaus tarpsnyje moters oda dažniausiai atspindi mūsų “įdėtas” pastangas veido odos priežiūrai. Jeigu veido oda buvo rūpestingai prižiūrima- džiuginantis rezultatas akivaizdus ir galime džiaugtis gražia veido oda. Jeigu ne- odos problemos tampa dar ryškesnės. Ir tai rodo suglebusi oda, padidėjusios odos poros, papilkėjusi veido odos spalva.

Skaityti daugiau

Epidermyje nuolat vyksta nenutrūkstamas ragėjančių ir mirštančių epidermio ląstelių pasikeitimas naujomis jaunomis ląstelėmis. Veido odai senstant atsinaujinimo greitis lėtėja. Jeigu jaunos odos epidermio pažeidimai atsistato per 3 savaites, tai moterims, po menopauzės – pažeidimai atsistato tik per 5 savaites. Odai senstant, mažėja keramidų kiekis, ir pasikeičia išskiriamų riebalų kokybė, o tai skatina odos išsausėjimą ir epidermio dehidrataciją, oda prasčiau įsisavina maistingąsias medžiagas. Be to, sutrinka odos epidermio savybė „gauti“ vandenį iš gilesnių odos sluoksnių, dėl to oda sausėja, pleiskanoja, jai pritrūksta drėgmės. Kolageno ir elastino skaidulų irimą pagreitina odos dehidratacija. Kraujotakos sutrikimai taip pat sąlygoja dermos ir epidermio suplonėjimą.

Skaityti daugiau

 

VeidoProcedūrosKaune

Savanorių pr. 169, Kaunas

Tel.: 8615 66660

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.