Raukšlės

Raukšlės

Senėjimo procesas prasideda apie dvidešimtuosius žmogaus metus. Tuo metu ima mažėti odoje esančio elastino ir kolageno kiekis, laipsniškai mažėja odos elastingumas ir stangrumas, sulėtėja organizmo ląstelių atsinaujinimo procesas, atsiranda mimikos raukšlės, oda tampa plonesnė, sumažėja poodinis riebalinis sluoksnis, įdumba skruostai, išryškėja akiduobės, rankų ir kaklo oda praranda elastingumą, oda tampa sausa.

Didelę reikšmę senėjimo greičiui turi ir išoriniai mus veikiantys faktoriai bei aplinka. Viena iš didžiausių kaltininkių, pagreitinančių senėjimo procesus, laikoma saulė ir jos skleidžiama visa gama žmogaus organizmui pavojingų spindulių. Be saulės yra daugybė faktorių, kurie taip prisideda prie to, kad ilgainiui mūsų išvaizda pasikeičia toli gražu ne į gerąją pusę. Tarp šių faktorių galima paminėti veido išraiškas, žemės gravitaciją, miegojimo įpročius, rūkymą.

Dar viena priežąstis, dėl kurios mūsų organizme vyksta biocheminiai pakitimai, nulemiantys greitesnį senėjimo procesą, o tuo pačiu ir raukšlių susidarymą bei ilgainiui įgaunamą gelsvą odos atspalvį - tai rūkymas.

Raukšlių lengviau išvengti nei vėliau jas pašalinti, tad geriausių rezultatų kovoje prieš raukšles pasieksite vadovaudamiesi žodžiu "prevencija".

Raukšlės gali būti sumažinamos atliekant šias procedūras

  • Deimantinė mikrodermabrazija;
  • Mezoterapija;
  • Biorevitalizacija;
  • Cheminis pilingas;
  • Veido masažas ir daugelis kt.

Raukšlių šalinimo procedūra trunka - 60 min.
Gali prireikti nuo 2 iki 4 procedūrų.
Rekomenduojama procedūra kartoti nuo 1 iki 2 kartų per mėnesį

Raukšlių naikinimas Kaune atliekame klinikoje „In Medica“, Savanorių pr. 169.

Dėl raukšlių šalinimo procedūrų susiekti galite telefonu 8-615 66 66 0, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba internetu užpildydami formą.

Registruotis internetu

 

VeidoProcedūrosKaune

Savanorių pr. 169, Kaunas

Tel.: 8615 66660

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.