Kaip atjauninti veido odą?

Kaip atjauninti veido odą?

“Moteris privalo mylėti save. Kad ir pripuolamai, tačiau itin egoistiškai”
                                                                                            A.Dūdienė

Senėjimo procesas prasideda apie dvidešimtuosius žmogaus metus. Tuo metu ima mažėti odoje esančio elastino ir kolageno kiekis, laipsniškai mažėja odos elastingumas ir stangrumas, sulėtėja organizmo ląstelių atsinaujinimo procesas, atsiranda mimikos raukšlės, oda tampa plonesnė, sumažėja poodinis riebalinis sluoksnis, įdumba skruostai, išryškėja akiduobės, rankų ir kaklo oda praranda elastingumą, oda tampa sausa. Visų šių procesų greitis priklauso nuo mūsų protėvių mums sukurto genų kraičio.

Didelę reikšmę senėjimo greičiui turi ir išoriniai mus veikiantys faktoriai bei aplinka. Viena iš didžiausių kaltininkių, pagreitinančių senėjimo procesus, laikoma saulė ir jos skleidžiama visa gama žmogaus organizmui pavojingų spindulių. Be saulės yra daugybė faktorių, kurie taip prisideda prie to, kad ilgainiau mūsų išvaizda pasikeičia toli gražu ne į gerąją pusę. Tarp šių faktorių galima paminėti veido išraiškas, žemės gravitaciją, miegojimo įpročius, rūkymą.

Dar viena priežąstis, dėl kurios mūsų organizme vyksta biocheminiai pakitimai, nulemiantys greitesnį senėjimo procesą, o tuo pačiu ir raukšlių susidarymą bei ilgainiui įgaunamą gelsvą odos atspalvį - tai rūkymas.

Raukšlių lengviau išvengti nei vėliau jas pašalinti, tad geriausių rezultatų kovoje prieš raukšles pasieksite vadovaudamiesi žodžiu "prevencija".

Būdami saulėje naudokite kosmetiką su UV spindulių filtrais, dėvėkite skrybėles bei drabužius, saugančius jūsų kūną nuo kenksmingų saulės spindulių.

Atsisakykite soliariumų ir kitų odos įdegį sukeliančių procedūrų.

Drėkinkite odą taip dažnai, kaip jums atrodo tai reikalinga.

Vienu metu nenaudokite visų įmanomų nuo senėjimo saugančių kremų. Pasirinkite 1-2 efektyvias priemones ir jas naudokite.

Nors kartais reklamose teigiama ir priešingai, tačiau pasaulyje nėra kremo, kuris padarytų stebuklą per vieną naktį. Drėkinantys kremai gali suteikti putlumo per keletą dienų, tačiau daugumos produktų poveikis pasijaučia tik po 1,5-3 mėnesių pastovaus naudojimo.

Naudokite kosmetiką pagal instrukciją ir tik tokį jos kiekį, koks joje rekomenduojamas. Naudojant per didelius kremo kiekius, gali pradėti kimštis poros, gali atsirasti spuogų.

  • Veido odos atjauninimui skirtos daugelis procedūrų:
  • Deimantinė mikrodermabrazija;
  • Mezoterapija;
  • Biorevitalizacija;
  • Cheminis pilingas;
  • Veido masažas ir daugelis kt.

Veido odos atjauninimo procedūra trunka - apie 60 min.
Gali prireikti nuo 2 iki 6 procedūrų.
Rekomenduojama procedūra kartoti nuo 1 iki 2 kartų per mėnesį

Veido odos atnaujinimas Kaune atliekame klinikoje „In Medica“, Savanorių pr. 169.

Dėl veido odos atnaujinimo procedūrų susiekti galite telefonu 8-615 66 66 0, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba internetu užpildydami formą.

Registruotis internetu

 

VeidoProcedūrosKaune

Savanorių pr. 169, Kaunas

Tel.: 8615 66660

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.