Filorga kosmetika

Filorga kosmetika

Laboratoires FILORGA jau 30  metų specializuojasi estetinės medicinos srityje  

Laboratoires FILORGA (Prancūzija) – pripažinta ir visame pasaulyje garsi bei gerą vardą turinti kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos produktų, stabdančių odos senėjimo procesus ir grąžinančių odos jaunystę, gamyboje.

Jau daugiau nei 30 metų Laboratoires FILORGA kuria medicinines priemones estetinės medicinos specialistams, taip pat kosmetikos produktus, paremtus naujausiomis technologijomis ir skirtus plačiam vartotojų ratui. Gamindama ir tobulindama savo produkciją, mezoterapijos priemones, audinių užpildus, rūgštinius pilingus ir odos priežiūros kosmetiką, Laboratoires FILORGA visada atsižvelgia į naujausius mokslinius tyrimus: kompanija turi savo mokslinių tyrimų bazę, atlieka nuodugnius ląstelių senėjimo tyrimus, kuriais remiantis kuria naujus produktus.

2006 metais nauja moderni FILORGA kosmetikos laboratorija gavo ISO 13485 sertifikatą, kuris patvirtina, kad kompanija visiškai atitinka standartus, reguliuojančius medicinos gaminių gamybą. Visi produktai yra pripažinti dermatologų, estetinės medicinos ir plastikos gydytojų bei kosmetologų daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Mūsų klientai džiaugiasi ir mėgaujasi procedūromis, kurios atliekamos su  Laboratoires FILORGA (Prancūzija) priemonėmis.

Konsultacijai dėl Filorga kosmetikos susiekti galite telefonu 8-615 66 66 0, el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba internetu užpildydami formą.

Registruotis internetu

 

VeidoProcedūrosKaune

Savanorių pr. 169, Kaunas

Tel.: 8615 66660

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.